Sıkça Sorulan Sorular

Alışveriş

Yüzük ölçüsünü bilmiyorsanız veya emin değilseniz standart ölçüde siparişinizi verebilirsiniz. Standart ölçü olarak sipariş verdiğinizde yüzüğünüz size ortalama bir ölçüde ulaştırılır. Eğer ölçüsü uymazsa sonrasında yüzüğü bize ulaştırarak ölçü hizmetimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Ödeme

Firmamız kredi kartı ve banka havalesi ödeme yöntemlerini kabul etmektedir. Ödeme sayfasında sunulan seçenekler arasından tercih ettiğiniz yöntemi seçebilirsiniz.

Evet, ödemelerinizin güvenliği bizim için büyük önem taşır. Web sitemizdeki ödeme işlemleri SSL (Güvenli Yuva Katmanı) teknolojisi ile korunur ve kişisel bilgilerinizin gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri alırız. Ayrıca, ödeme sayfasında kullanılan güvenlik sertifikalarını ve simgelerini kontrol ederek güvenli bir bağlantı olduğunu doğrulayabilirsiniz.

Kargo

Satın aldığınız tüm ürünlerimiz, eğer stoklarımızda mevcut ise aynı gün saat 15:00'e kadar kargoya verilmektedir. Stoklarımızda bulunmayan veya size özel üretim gerektiren ürünlerimiz ise ürünün türüne bağlı olarak 1 - 7 iş günü içinde ücretsiz olarak sigortalanarak kargo firmasına teslim edilmektedir. Bu şekilde, en hızlı ve güvenli şekilde ürünlerinizi almanızı sağlamayı amaçlıyoruz.

Yukarı Kaydır
  • Menü
Kapalı
Home

Sepetiniz 0

Kapalı

Alışveriş sepeti boş!

Alışverişe devam

Sohbeti aç
Yardım ister misiniz?
Merhaba 👋
Sıkça Sorulan Sorular hakkında bilgi almak ister misiniz?